Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

„Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Już w najbliższy piątek 21 lutego w ramach autorskiego projektu „Debata o Polsce” w Akademii WSB odbędzie się spotkanie z kandydatem na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, reprezentującym Polskie Stronnictwo Ludowe: Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Ideą projektu jest podniesienie świadomości społeczno-politycznej poprzez umożliwienie spotkań z kandydatami w nadchodzących wyborach prezydenckich 10 maja 2020 r.

czytaj więcej o „Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z KGM KIG

Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z Komitetem Gospodarki Miejskiej Krajowej Izby Gospodarczej Sieci Wsparcia Rozwoju Gospodarczego Miast Polskich. Dokument ma na celu wzmocnienie współpracy sektora nauki z samorządem gospodarczym. Na spotkaniu Uczelnię reprezentowali Rektor AWSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, dr Marcin Lisdr Krzysztof Wrana i dr Mariusz Raczek. KGM KIG reprezentował przewodniczący p. Zenon Kiczka. Spotkanie odbyło się pod patronatem Delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Akademia WSB podpisała deklarację współpracy z KGM KIG

Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

O odwadze, odpowiedzialności, relacjach pomagających budować efektywne zespoły i szczęśliwe życie w Wysokich Obcasach opowiedziała dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

czytaj więcej o Czy nauka rzeczywiście nie ma płci?

Dron.edu.pl partnerem biznesowym Akademii WSB

Akademia WSB podpisała umowę z firmą DRON.edu.pl – Ośrodkiem Szkolenia i Egzaminowania Pilotów Dronów. W ramach współpracy zostanie opracowana koncepcja specjalnego programu modułu zajęć, które realizowane będą na kierunku logistyka i transport. W podpisaniu umowy uczestniczyła Rektor AWSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, dr Sabina Ratajczak oraz dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak. Firmę Dron.edu.pl reprezentował Michał Matela.

czytaj więcej o Dron.edu.pl partnerem biznesowym Akademii WSB

Podsumowanie V edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Blisko 7000 uczestników skorzystało z 60 atrakcyjnych szkoleń, poprowadzonych przez 50 wykładowców i trenerów w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń. Szkolenia odbyły się pod hasłem GET READY FOR MORE i obejmowały zagadnienia związane z HR i kadrami, rozwojem osobistym, zarządzaniem i nowymi technologiami.

 

czytaj więcej o Podsumowanie V edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

 

Nasi partnerzy